Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13 grudnia. Strajk obywatelski w Lublinie. Chcą żeby Kaczyński był premierem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Suchajcie, a może by po protu tam pójść i tym smrodziarzom nakłaść po mordzie? I to każdemu z tych stu co tam będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czyjąś głupotę niestety lekarstwa nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był kod jak setki tysięcy głosów poszło do śmieci za referendum w sprawie wieku emerytalnego wtedy była demokracja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW zróbcie pokaźną fotogalerię z tego "strajku". Co zostanie wrzucone do internetu, zostanie w nim na zawsze ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie protestowali jak była afera taśmowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Amber Gold
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powrót do komuny niektórym pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS = PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrowicz na czele , prokurator PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Suchajcie, a może by po protu tam pójść i tym smrodziarzom nakłaść po mordzie? I to każdemu z tych stu co tam będą.
Nie szkoda czasu? Byliby zaszczyceni dostać łomot od prawdziwych Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto to pisał te postulaty, jest zdrowo... Gdzie on żyje? W jakiejś wyimaginowanej rzeczywistości. Do roboty a nie kwiczą za korytem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a będą ośmiorniczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy szczekają karawana idzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PIS, ale teraz juz mnie zaczyna wku...wiać. Jak w przyszłym roku nie zrobią porządku z ta targowicą kodomitów to wyjeżdzam z tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je......ać KOD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę uznania komuchów za przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile fundacja Batorego/żydowska/ wyasygnowała na destabilizację w Lublinie,bo na detabilizację w Polsce najbogatszy Żyd świata/G.Soros/ przesłał na rachunek tej fundacji 160 mln USD. Na poświęcenioe tej agitacji strażacy powinni przeznaczyć parę wozów wody.Jak będzie przymrozek to będą mieli pamiątkę!Historia się kołem toczy i na naszych oczach odradza się targowica! Czy służby nie mają na to odpowiedniego paragrafu oprócz strażackiej wody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści Oraz Donosiciele czytasz kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donoszą na swój kraj do unii europejskiej zdrajcy narodnarodu polskiego takim podczas wojny to kula w łep i do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej przemocy! Ten twór pod nazwą Komitet Obrony Koryta zdycha w paroksyzmach niczego tak nie pragną jak dostać od kogoś w dziób i zrobić z siebie ofiary. Pooglądać to zoo czerwonych mumii i wyśmiać co najwyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...